Rolety

Nowoczesne rolety dzień noc

Rolety to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością i stopniowo wypiera tradycyjne firany oraz zasłony. Na rynku można znaleźć ogromny wybór takich osłon okiennych przeznaczonych do różnych pomieszczeń.

Praktyczne rolety dzień noc

Ten rodzaj rolet wybierany jest przede wszystkim przez osoby, którym zależy na praktycznym rozwiązaniu. Pasy materiału umożliwiają łatwe sterowanie ilością światła, które dociera do pomieszczenia. Z tego powodu rolety dzień noc doskonale sprawdzają się na przykład w salonie. Pozwalają na stworzenie przyjemnej atmosfery, a także na komfortowe korzystanie z telewizora lub komputera bez całkowitego zaciemniania pokoju.

Rolety dzień/noc na wymiar

Korzystnym rozwiązaniem są rolety dzień noc na wymiar. Dzięki zamówieniu takich rolet można dopasować je idealnie do okien. Jednocześnie dostępny jest bardzo duży wybór kolorów, wzorów i materiałów, z których wykonane są osłony okienne tego typu. W ten sposób problemu da się dobrać rolety dzień noc na wymiar do każdego wnętrza.

Kaseta – dodatkowa ochrona

Innym interesującym rozwiązaniem są rolety dzień noc w kasecie. Kasetę montuje się nad oknem. Zadaniem tego elementu jest przede wszystkim ukrycie złożonych rolet. Rolety dzień noc w kasecie są bardziej odporne na zabrudzenia, a także na działanie promieni słonecznych, które z czasem mogą powodować blaknięcie kolorów. Dodatkowo kaseta prezentuje się estetycznie i pasuje do nowoczesnego wnętrza. Takie modele sprawdzają się również w pomieszczeniach, w których panują trudne warunki, na przykład w łazience, gdzie trzeba liczyć się z dużą wilgotnością powietrza.

Dzięki roletom dzień noc można w dużym stopniu podnieść poziom komfortu panującego w domu lub mieszkaniu, zwłaszcza jeśli pomieszczenia są narażone na silne działanie promieni słonecznych.

Możesz również sprawdzić

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *